530 ₴
Номер деталі 420 0195 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x40x10мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 420 0195 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, X1, X3, X5, X6, Z4, 3, MX-5, CX-9, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 40 мм |