320 ₴
Номер деталі 422 0064 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,05300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 422 0064 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Aveo, Fiorino, Nemo, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05300 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |