400 ₴
Номер деталі 422 0108 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x80x40мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 422 0108 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |