1 740 ₴
Номер деталі 530 0003 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x320x80мм., орієнтовна вага - 0,95000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0003 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | 80, Cordoba, Toledo, Transporter, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95000 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 320 мм |