3 220 ₴
Номер деталі 530 0085 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x271x70мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0085 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, A4, A6, Inca, Golf, Passat, Ibiza |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 271 мм |