3 130 ₴
Номер деталі 530 0196 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x90мм., орієнтовна вага - 1,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0196 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Nissan, Renault |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, V40, S40, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Carisma, Vivaro, Space Star, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.03000 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 260 мм |