6 040 ₴
Номер деталі 530 0201 32, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x290x300мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0201 32 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Golf, Alhambra, Altea, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 290 мм |