1 650 ₴
Номер деталі 530 0266 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x270x100мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0266 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 270 мм |