2 820 ₴
Номер деталі 530 0379 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x250x7мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0379 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 7 мм |
| Сумісність з моделлю | 1007, 307, 308, 206, 207, Xsara, Berlingo, C2, C3, C4, Xsara Picasso, Partner, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |