2 480 ₴
Номер деталі 530 0440 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x350x85мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0440 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Висота | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 350 мм |