2 870 ₴
Номер деталі 530 0441 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x200x30мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0441 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, Niva, Astra, Tigra, Lacetti, Nubira, Viva, Corsa, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 160 мм |