3 870 ₴
Номер деталі 530 0467 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x265x90мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530 0467 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, S40, S60, V70, V50, XC70, S70, S80, XC90, Mondeo, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 265 мм |