2 060 ₴
Номер деталі 531 0809 10, призначена для AUDI, AUDI A4, AUDI A6, VW, SKODA, Octavia, Passat, Superb, SEAT, Leon, JETTA, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x100x70мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 531 0809 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 67.5 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Довжина | 70 мм |