970 ₴
Номер деталі 531 0853 10, призначена для SUBARU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,25200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 531 0853 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 73 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy Outback, CR-V, Integra, Legacy, Accord, Outback, Civic, 400, HR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25200 кг |
| Довжина | 80 мм |