750 ₴
Номер деталі 532 0342 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0342 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Rexton, Actyon, 7-Series, 6, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Довжина | 80 мм |