760 ₴
Номер деталі 532 0345 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0345 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Toyota, Nissan, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, 106, Jumpy, Xsara, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, ZX, 406, 206, Ulysse, Micra, Xantia, 100 / Metro, XM, Corolla, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Довжина | 70 мм |