650 ₴
Номер деталі 532 0557 10, призначена для AUDI, AUDI A4, AUDI A6, VW, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0557 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 65 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, A8, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Довжина | 40 мм |