1 320 ₴
Номер деталі 532 0582 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,68700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0582 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 30.2 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68700 кг |
| Довжина | 80 мм |