770 ₴
Номер деталі 532 0606 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x80мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0606 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 27.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, Accent, Getz, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato, Grandeur, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Довжина | 100 мм |