3 700 ₴
Номер деталі 534 0172 10, призначена для VW, TRANSPORTER, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,82000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0172 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82000 кг |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | VW |