3 550 ₴
Номер деталі 534 0181 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x100мм., орієнтовна вага - 0,82000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0181 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82000 кг |
| Довжина | 150 мм |