3 560 ₴
Номер деталі 534 0261 10, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x170мм., орієнтовна вага - 1,55500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0261 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 75.5 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V, Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.55500 кг |
| Довжина | 130 мм |