660 ₴
Номер деталі 712 0484 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x20мм., орієнтовна вага - 0,09700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0484 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09700 кг |
| Висота | 20 мм |