Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 712 1503 10, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1503 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.97 мм |
| Зовнішній діаметр | 77.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Audi |