1 010 ₴
Номер деталі 535 0028 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,53300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0028 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, V40, S40, Laguna, Scenic, Space Star, Carisma, Kangoo, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53300 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |