1 180 ₴
Номер деталі 535 0081 10, призначена для Renault, MAZDA, OPEL, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0081 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Марка | Renault |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Duster, Kangoo, Koleos, Espace, Laguna, Express, Primastar, Pulsar, Qashqai, Logan, Forfour, Fortwo, Trafic, Master, Clio, Megane, Movano, Sandero, Scenic, Vivaro, Dokker, Fluence, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |