1 770 ₴
Номер деталі 535 0134 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0134 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Кількість пазів | 6 |
| Ширина | 36.1 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario, Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |