1 740 ₴
Номер деталі 535 0160 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0160 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |