2 590 ₴
Номер деталі 510 0097 10, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x145x110мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 510 0097 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Note, Duster, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Vesta, XRAY, Laguna, Express, Qashqai, Logan, Tiida, Wind, Clio, Megane, Almera, Sentra, Micra, Sandero, Dokker, Largus, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 110 мм |