Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 511 0012 10, призначена для Renault, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x380x110мм., орієнтовна вага - 0,33800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 511 0012 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33800 кг |
| Висота | 110 мм |
| Марка | Renault |