3 780 ₴
Номер деталі 618 0740 00, призначена для Renault, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x250x80мм., орієнтовна вага - 3,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 618 0740 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, 9, 11, Twingo, Clio, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.30000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |