Номер деталі 620 0892 00, призначена для FIAT, LANCIA, Импортные автомобили, GIGANT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x80мм., орієнтовна вага - 3,90000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 620 0892 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Multipla, Brava, Bravo, Marea, Lybra, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.90000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |