5 760 ₴/комплект
Номер деталі 620 1468 00, призначена для OPEL, LAND ROVER, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x80мм., орієнтовна вага - 6,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 620 1468 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.70000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |