5 230 ₴
Номер деталі 620 3001 60, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x290x300мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 620 3001 60 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Premacy, MX-3, 2, Xedos, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 290 мм |