5 420 ₴
Номер деталі 620 3119 09, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x80мм., орієнтовна вага - 5,43000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 620 3119 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Duster, Largus, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.43000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |