6 690 ₴
Номер деталі 621 3014 09, призначена для AUDI, VW, SKODA, Octavia, SEAT, Leon, Toledo, CORDOBA, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x260x80мм., орієнтовна вага - 5,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 621 3014 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Vento, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.30000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 260 мм |