8 240 ₴/комплект
Номер деталі 622 2229 09, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x80мм., орієнтовна вага - 4,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 622 2229 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.50000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |