6 780 ₴
Номер деталі 622 2235 00, призначена для AUDI, VW, VW, SKODA, SKODA, Octavia, Passat, SEAT, Импортные автомобили, Leon, Toledo, Polo, CORDOBA, SMART, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x80мм., орієнтовна вага - 6,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 622 2235 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.70000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |