6 100 ₴/комплект
Номер деталі 622 3036 00, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 295x295x75мм., орієнтовна вага - 5,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 622 3036 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Kangoo, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.70000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 295 мм |