Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 622 3074 00, призначена для Renault, Renault, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x80мм., орієнтовна вага - 4,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 622 3074 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.50000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |