6 390 ₴
Номер деталі 622 3096 09, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x70мм., орієнтовна вага - 5,18000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 622 3096 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Citan, Note, Duster, Lodgy, Sandero, Grand Scenic, Scenic, Twingo, NV200, Dokker, Clio, Kangoo, Logan, Megane, Kubistar, Fluence, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.18000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |