8 380 ₴
Номер деталі 623 1089 00, призначена для AUDI, VW, SKODA, Octavia, Passat, SEAT, Toledo, Caddy, Polo, CORDOBA, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x70мм., орієнтовна вага - 6,17900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 623 1089 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, Corrado, A3, Octavia, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.17900 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |