Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 623 2976 09, призначена для FORD, Transit, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x80мм., орієнтовна вага - 6,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 623 2976 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |