9 980 ₴
Номер деталі 623 3044 00, призначена для TOYOTA, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x70мм., орієнтовна вага - 4,92500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 623 3044 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Corolla Verso, RAV4, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.92500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |