10 650 ₴
Номер деталі 623 3234 09, призначена для OPEL, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x70мм., орієнтовна вага - 4,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 623 3234 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.80000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |