6 870 ₴
Номер деталі 624 3218 00, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x300x70мм., орієнтовна вага - 5,65000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3218 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Expert, 307, 308, 207, Jumpy, Scudo, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.65000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 300 мм |