8 460 ₴
Номер деталі 624 3312 09, призначена для Renault, OPEL, NISSAN, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x295x90мм., орієнтовна вага - 5,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3312 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.60000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 295 мм |