Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 625 3023 00, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x300x70мм., орієнтовна вага - 5,97000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 625 3023 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.97000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 300 мм |