7 760 ₴
Номер деталі 619 3063 33, призначена для IVECO, FORD, MAZDA, Импортные автомобили, ALPINA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x440x130мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 619 3063 33 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Fusion, 2, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 440 мм |