13 170 ₴
Номер деталі 624 3156 34, призначена для VW, VW T5, Импортные автомобили, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x430x120мм., орієнтовна вага - 7,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3156 34 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 430 мм |